خرید ممبر واقعی تلگرام

%d8%aa%d9%88%d8%b1

خرید ممبر واقعی تلگرام

تماس بگیرید  (https://telegram.me/seopouyaa)با این ایدی

تلگرام ، بازاری به عظمت میلیون ها کاربر فعال در سنین مختلف و با علایق متفاوت است که مجموعه مارکتینگ و تجارت الکترونیک ممبــرفا برای اولین بار در ایران این بازار را ، بازار هدفی جهت کسب مخاطب ، افزایش فروش و افزایش محبوبیت قرار داده است.  اگر برند ، شرکت ، محصول ، وبسایت و یا  خدماتی جهت ارائه دارید این بازار قادر به دگرگون کردن تعداد مخاطبان و مشتریان شما است و حال مجموعه ممبــرفا با برترین سیستم های اختصاصی و استفاده از تمامی روش های افزایش ممبر/عضو کانال های تلگرام  به شما بیشترین تعداد ممبر واقعی و ایرانی فعال را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن ارائه خواهد داد.

5 دلیل برای انتخاب ما…
1. تیم ما تنها مجموعه ای است که تمامی روش های ممکن افزایش ممبر/عضو کانال های تلگرامی را پشتیبانی می کند. این موضوع سبب می شود ما قابلیت افزایش بیش از 800 هزار نفر ممبر واقعی و ایرانی را در طول یک پروژه داشته باشیم که در حال حاضر تیمی حاضر به دریافت سفارشی مشابه رقم  مذکور نمی باشد. ( استفاده از 5 روش متفاوت )
2. تیم ما طرف قرارداد بسیاری از سوپر برندهای ایرانی و بین المللی ، شرکت های تجاری بزرگ و وبسایت های معتبر  می باشد که بیانگر کیفیت کار و رعایت استاندارد ها توسط این مجموعه می باشد.
3. تیم ما  اولین مرجع افزایش عضو/ممبر تلگرام است که از هر 5 روش ممکن جهت افزایش ممبر تلگرام قادر به استفاده بوده و هر 5 سیستم را بصورت کامل پشتیبانی می کند.
4. تیم ما فقط و فقط از محتوای کانال شما جهت تبلیغات و کسب مخاطب استفاده کرده و هیچگونه محتوای عمومی ، مستهجن ، مشکلدار و پرطرفداری برای کسب مخاطب راحت تر استفاده نخواهد شد لذا مخاطبان شما بسیار هدفمند و پایدارخواهند بود.
5.تیم ما با هیچ کانال ، سیستم و وبسایت مشکلداری جهت افزایش ممبر کانال های مشتریان همکاری نخواهد کرد.

افزایش ممبر کانال تلگرام

روش های افزایش ممبر/عضو کانال تلگرام توسط تیم ما:
از 5 روش متفاوت برای کانال شما ممبر/عضو واقعی ، ایرانی و فعال اضافه می کنیم که این روش ها شامل 3 روش کلی زیر می باشند:
1. روش کانال: افزایش مخاطب و ممبرهای شما توسط تبلیغات در کانال های بزرگ و معتبر پارسی زبان که روشی بسیار با کیفیت بوده و مخاطبان همگی پس از مشاهده کانال شما و در صورت تمایل به آن می پیوندند. ممبرها صد در صد خودجوش اضافه می شوند و این روش شامل مخاطبان هدفمند زیادی می شود.

2. روش نوتیفیکیشن ( Notification ): این روش توسط نرم افزار های مجموعه ممبرفا بوده و با رسال پیام/نوتیفیکیشن تبلیغات با متن کانال و تبلیغات شما ممبر/عضو ایرانی و فعال کسب می کند. این روش نیز دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در اکثریت زمینه ها بسیار هدفمند تر از دیگر روش ها می باشد. در این روش نیز تمامی مخاطبان بدون پیوستن اتوماتیک و صد در صد خودجوش می باشند.

3. روش ارسال پیام انبوه تبلیغاتی: روشی بسیار خاص و مناسب رای برندهای فروشگاهی و فروش محصولات که شامل ارسال پیام های تبلیغات به چندین میلیون کاربر فعال تلگرامی می باشد . در این روش ممبرها پس از مشاهده تبلیغات شما و در صرت تمایل بصورت خودجوش به کانال شما می پیوندند.
4. روش پاپ آپ: ( پیشنهاد نمی شود) این روش دارای کیفیت نسبتاً پایینی می باشد به دلیل آنکه در این روش شما تعداد زیادی از بازدیدکنندگان وبسایت های ایرانی را به سمت لینک جوین خود دریافت می کنید که اکثریت آن ها حتی از پیوستند به کانال شما نیز مطلع نیستند لذا ریزش ممبرها در این روش به بیش از 90% نیز می رسد.

5. روش ادد با نرم افزار: روشی است که ممبرها در آن توسط یک نرم افزار بصورت اتوماتیک به کانال شما می پیوندند در این روش همه ممبرها ایرانی و واقعی هستند اما به دلیل اتوماتیک بودن آن کیفیت نسبتاً پایینی دارد و ریزش آن نیز بسیار زیاد است.

بدیهی است که از این 5 روش ما تمرکز بیشتری بر روی 3 روش اول با بازدهی بسیار بالاتر برای مشتریانمان داریم. اما به توجه داشته باشید که تعرفه ممبرها/اعضا در هر روش با روش دیگر متفاوت است.

تماس بگیرید  (https://telegram.me/seopouyaa)با این ایدی

آشنایی با نرم افزار تلگرام:
Telegram یک نرم افزار ارتباطی تحت سیستم های اندروید ، آی او اس (اپل) ، ویندوز فون و ویندوز می باشد که توسط آن کاربران قادر به ارتباط با دوستان خود  که شماره یا آیدی تلگرام آن ها را دارند می باشند. این ارتباط می تواند شامل متن ، عکس ، ویدیو و پرونده های چند رسانه ای باشد . تلگرام در حال حاضر با داشتن چندین میلیون کاربر ایرانی فعال به عنوان معتبرترین و قدرتمندترین اپلیکیشن ارتباطی فارسی زبانان معرفی شده است لذا بازار مناسبی برای دیده شدن ، برندینگ و فروش محصولات می باشد.

کانال تلگرام و مزیت های آن: کانال های تلگرام (channel) با قابلیت ارسال مطالب به تعداد دلخواه برای مخاطبان در فرمت ها و پسوندهای مختلف می تواند یک محصول ، شرکت و یا برند را بسیار محبوب و پرمخاطب کند. شما با کسب ممبر/عضو در کانال خود قادر به نمایش هر تعداد محصول به آن کاربران و فروش آن محصولات می باشید. همچنین شما با داشتن یک کانال تلگرام برای وبسایت خود می توانید برای هر پست و یا محصول جدیدی که ارائه می دهید تبلیغاتی نامحدود داشته و مخاطب و فروش کسب کنید.

یکی از ویژگی های اصلی سرمایه گذاری بر روی کانال های تلگرام پایداری آن ها است. در صورتی که شما در یک وبسایت ، پیج و یا کانال تبلیغات کنید آن تبلیغات پس از یک مدت زمان بسیار محدود از بین خواهد رفت اما با دریافت ممبر/عضو در کانال خود شما میتوانید تک تک محصولات خود و یا مطالب خود را با یکبار هزینه به کاربران  نشان داده و بازده بسیار پایدارتر و مناسب تری را دریافت کنید.

نحوه پرداخت و تحویل سرویس ها به چه صورت می باشد؟!
تمامی پرداخت های سایت ممبرفا توسط درگاه امن بانک شاپرک بصورت آنلاین و با قابلیت پرداخت توسط تمامی کارت های عضو شتاب انجام می شود. شما پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود اطلاعات زیر را به ما ارائه می دهید:
– لینک جوین کانال تلگرام ( برای یادگیری نحوه دریافت لینک جوین کلیک کنید )
– لینک /آدرس/آیدی کانال تلگرام
– آدرس ایمیل برای پیگیری کارها
– شماره تماس همراه
– متن ، عکس و توضیحات مربوطه جهت تبلیغات

پس از ارائه این اطلاعات سرویس شما شروع به کار می کند. با توجه به قدرت وبسایت ممبرفا در ارائه بیش از 800 هزار ممبر کانال تلگرام  ، هر سرویس نسبت به تعداد ممکن است چند ساعت تا چندین روز برای تحویل زمان بر باشد.

در صورت بروز مشکل  (بلاک شدن به دلیل افزایش ممبر ) برای اکانت شما که امکان آن نیز وجود ندارد وبسایت هاست رایگان برای اولین بار در بین سایت های افزایش ممبر کانال تلگرام “بازگشت تضمینی 100% پول” را ارائه داده تا مشتریان با خیالی آسوده شروع به یک همکاری حرفه ای بکنند. آپدیت های امنیتی تلگرام خارج از دست تمامی ارائه دهندگان ممبر در جهان بوده و ممبرفا مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد.

تماس بگیرید  (https://telegram.me/seopouyaa)با این ایدی

ممبر کانال تلگرام ایرانی و فعال:
در زیر شما قادر به مشاهده و سفارش ممبرهای ایرانی و فعال می باشید که دارای کیفیت بسیار بالا و “مشاهده” (view) مطالب بسیار مناسب هستند. با استفاده از این ممبرها شما می توانید محصولات ، وبسایت  ، برند و یا شرکت خود را به هزاران ایرانی معرفی کنید و برندینگ و مارکتینگ پایداری را برای کار خود ایجاد کنید:

توجه: تعرفه افزایش ممبر/عضو کانال های تلگرام بصورت واقعی ، ایرانی و فعال متغیر بوده و رابطه مستقیم با موضوع کانال شما دارد. بدیهی است که زحمت ،هزینه و وقتی که صرف یک کانال تفریحی می شود بسیار متفاوت است نسبت به یک کانال تجاری و یا تخصصی. لذا پیش از ثبت سفارش حتماً با پشتیبانان ما تماس بگیرید.
– جهت سفارش فقط کافی است بر روی هر پکیج و یا تعداد مورد نظر خود کلیک کرده و با درج اطلاعات خود و کانال مورد نظر ، سفارش را تکمیل فرمایید.

تماس بگیرید  (https://telegram.me/seopouyaa)با این ایدی

تعرفه زیر برای کاناب های تفریحی و معتبر می باشد: ( به عنوان نمونه قرارداده شده است)
500 ممبر/عضو ایرانی: 50 هزار تومان
1000 ممبر/عضو ایرانی: 90 هزار تومان
2000 ممبر/عضو ایرانی: 180 هزار تومان
5000 ممبر/عضو ایرانی:  450 هزار تومان
10.000 ممبر/عضو ایرانی:  850 هزار تومان
20.000 ممبر/عضو ایرانی: 1 میلیون و 600 هزار تومان
50.000 ممبر/عضو ایرانی: 4 میلیون تومان
100.000 ممبر/عضو ایرانی: تماس بگیرید
200.000 ممبر/عضو ایرانی: تماس بگیرید
500.000 ممبر/عضو ایرانی: تماس بگیرید

تماس بگیرید  (https://telegram.me/seopouyaa)با این ایدی

در صورتی که به دنبال تبلیغات محصول ، وبسایت ، برند و یا شرکت خود هستید و می خواهید در تمامی مارکت ها بصورت هدفمند دیده شوید با پشتیبانان تیم در ارتباط باشید تا پکیج مورد نظر شما را بنا بر نیازهایتان به شما ارائه دهند.

تماس بگیرید  (https://telegram.me/seopouyaa)با این ایدی

هاست رایگان

ارسال درخواست راه اندازی سایت

توضیحات (مدیریت محتوای راه اندازی سایت - شماره همراه) :

معادله امنیتی را پاسخ دهید *

محل تبلیغات شما

به هاست رایگان امتیاز دهید
از حمایت شما سپاسگزاریم